Přihlašovací formulářPokud máte zájem o workshop, vyplňtě prosím formulář níže. Velmi vás prosím o vyplnění položek, kde napíšete něco málo o sobě, hlavně o tom, jaké jsou vaše zkušenosti v astrofoto a zpracování a ukážete pár vašich zpracovaných snímků. Pomůže mi to připravit vhodné podklady pro workshop.

Ubytování a stravu si zajišťuje každý účastník individuálně. Mohu zarezervovat ubytování v ubytovně K-klubu. Zvolte tuto variantu ve formuláři. Zaplatit lze dopředu převodem, nebo v hotovosti na místě před začátkem akce. Po vyplnění formuláře zašlu potvrzovací e-mail (zatím to nevyřizuje automat, ale budu to zpracovávat já, tak mějte trpělivost). Několik týdnů před workshopem pak obešlu účastníky dalším informační e-mailem s údaji pro platbu a s dalšími organizačními informacemi.

Po dosažení maximálního počtu účastníků to oznámím viditelně na těchto stránkách, u konkrétního termínu.

Pokud budete chtít z nějkého důvodu rezervaci zrušit, použijte opět tento formulář, ale předmět "přihláška na workshop" přepište na text "zrušení přihlášky". Vyplňtě pouze povinné údaje, a odešlete.

Momentálně není nachystaný žádný termín a formulář slouží k vyjádření zájmu a předběznému přilášení se.

Nový kódTento web popisuje moje současné aktivity v obalsti astronomie. Starý web s informacemi a snímky do roku 2012 naleznete na foto.astronomy.cz